Komedia
Okruchy życia
Akcja
Fantasy
Romans
Szukaj
TOP 10
Dodaj Komiks

Purina Satou

Komentarze

Motyldana

Motyldana 1

AutorDodany dnia 2014-10-10 20:59:43

Po wysłaniu komentarza pod komiksem tekst jest zbity. Nie można zacząć zdania od nowego akapitu, a przez to komentarz jest mniej czytelny. Dobrze byłoby to zmienić, o ile jest taka możliwość.

Pomyślałam też, że można by dodać opcję podglądu komentarza czy posta.
Krylan

Krylan 3

Dodany dnia 2014-10-10 21:28:36

Zrobiłem to specjalnie, bo wiem, że przy nieco większej ilości dosyć "rozlazłych" komentarzy strona będzie dosyć spora.
No ale ok, zmieniłem to narazie i zobaczymy, jakby co, to znajdzie się później inne rozwiazanie.

Z poglądem natomiast jest trochę roboty - będę jeszcze nad tym pracował, jednak zajmie to trochę czasu. Do komentarzy myślę nie jest zbytnio potrzebny podgląd, bo nie ma w nich znaczników ani emotek graficznych, tak jak na forum Emoticon happy
Hatsurai

Hatsurai 2

Dodany dnia 2014-10-11 17:59:23

Podpisuję się pod opcją podglądu, przydałaby się zwłaszcza podczas pisania dłuższych komentarzy ponieważ domyślna czcionka, którą pisany jest roboczy komentarz nie jest zbyt przejrzysta. Przydałaby się też opcja edycji napisanego komentarza - właśnie sobie uświadomiłem, że zapomniałem czegoś napisać Azumie i mam związane ręce - nie mogę zedytować komentarza ani napisać nowego ponieważ jestem ostatnią osobą, która komentowała.

Dodatkowo zauważyłem że jest problem ze średnikami w postach na forum wychodzą krzaczki - (;).
Krylan

Krylan 3

Dodany dnia 2014-10-12 09:05:06

Komentarze są w "kolejce" do kosmetycznych zmian. Możliwe, że razem ze zmianą wyglądu poprawię trochę skrypt i dodam możliwość edycji komentarza.

nie mogę zedytować komentarza ani napisać nowego ponieważ jestem ostatnią osobą, która komentowała.

Hah, o tym zabezpieczeniu nawet zapomniałem xD

Dodatkowo zauważyłem że jest problem ze średnikami w postach na forum wychodzą krzaczki - (;).

Już poprawione Emoticon happy
Carnivall

Carnivall 1

Dodany dnia 2014-11-13 19:07:43

Nie chcę zakładać nowego postu, bo to detal, a t chyba najbliższy temu zagadnieniu temat.
Bardzo wygodnym by było, gdyby przycisk "dodaj odpowiedź" na forum znajdował się także na dole, pod postami. W tej chwili użytkownik po przeczytaniu tematu zmuszony jest ponownie przejść na początek strony.
Krylan

Krylan 3

Dodany dnia 2014-11-14 23:32:42

Heh, nie mam pojęcia, dlaczego tego wcześniej nie zrobiłem...
Wydawało mi się, że to przez fakt, w jaki sposób napisałem skrypt i to, że musiałbym go trochę rozgrzebać. Ale jak teraz do tego zajrzałem, to widzę, że nie ma w tym problemu.

Dlatego teraz już guziczek jest, a Tobie Carni dziękuję za zwrócenie uwagi na ten (mały, choć istotny) szczegół Emoticon happy
Hatsurai

Hatsurai 2

Dodany dnia 2015-03-26 11:14:46

Myślę, że (poza opcją podglądy) przydałoby się dodać możliwość edycji napisanego wcześniej komentarza - byłoby to przydatne do poprawy jakichś literówek lub błędów w tekście, ponieważ na obecnym etapie jest to niemożliwe^^'
Mortus

Mortus 2

Dodany dnia 2015-10-02 22:11:15

Czemu tak mało się tutaj dzieje (TAT). Inku, żyj - chcemy nowych komiksów.