Komedia
Okruchy życia
Akcja
Fantasy
Romans
Szukaj
TOP 10
Dodaj Komiks

Purina Satou

Przeprowadzka i nowości

Krylan

Krylan 3

AutorDodany dnia 2016-11-16 16:40:01

Prawdopodobnie czytacie tego newsa na domenie innej niż zwykle. Tak, mamy nową domenę. Zmienił się także serwer, na którym stoi strona. Poza tym, zmieniło się jeszcze bardzo wiele w technicznej strukturze strony, dzięki czemu będzie działać szybciej i sprawniej niż dotychczas.

Na samej stronie został także poprawiony system tagów – ich edycja jest teraz łatwiejsza. Do tego, dzięki zmianie serwera, autorzy komiksów będą mogli dodawać swoje prace bezpośrednio przez stronę.

Czytnik komiksów także został poprawiony. W najnowszej wersji Comic Readera zostały zmienione ikony z kolorowych i pikselowych na proste, wektorowe symbole. Spora część funkcji została przepisana na nowo i zmieniona, dzięki czemu czytnik będzie lepiej funkcjonował. Czytanie komiksów, używając myszy lub urządzeń z dotykowym ekranem, będzie także prostsze i wygodniejsze.

To jak na razie wszystko. W razie błędów czy sugestii związanych ze stroną lub czytnikiem, proszę o kontakt przez e-mail, forum, lub fanpage na Facebooku.

//inku.ovh/news/2016_11_actual_2.jpg
Mortus

Mortus 2

Dodany dnia 2017-01-14 16:25:47

O, stronka znowu działa. A już myślałem, że padła na dobre Emoticon shocked
Cieszę się, że coś się dzieje, że się ulepsza. No i w końcu można samemu wstawić swoją pracę - fajnie Emoticon happy
Ogólnie zaglądam tutaj co jakiś czas, ale wygląda na to, że nie przybywa nowych komiksów. A szkoda
Krylan

Krylan 3

AutorDodany dnia 2017-01-19 03:01:32

Mortus, ja wciąż poszukuję twórców komiksów i co jakiś czas wysyłam wiadomości, aby zachęcić ich do publikacji swoich prac także tutaj – przeglądanie ich w naszym czytniku jest znacznie wygodniejsze niż na niektórych stronach, co jest dosyć sporym plusem.

Na pocieszenie powiem, że Inku poza kontaktem z autorami, stara się także nawiązywać współpracę z innymi popularyzatorami polskich komiksów. Pomagamy sobie wzajemnie, dlatego już niedługo możliwości dla rysowników będzie coraz więcej.

A z tym padnięciem... były jakieś problemy w działaniu strony?
Mortus

Mortus 2

Dodany dnia 2017-01-21 18:50:30

Nom, przez jakiś czas było tak, że nie mogłem w ogóle wejść na stronę. Wyglądało jakby była wyłączona. Nie jestem w stanie powiedzieć jak długo to trwało bo nie wchodzę tu codziennie. Może to po prostu przez zmianę domeny/serwera, nie wiem.
Krylan

Krylan 3

AutorDodany dnia 2017-01-22 07:46:58

A, już chyba wiem, o co Ci chodzi. Było parę mniejszych problemów i jeden większy, że któregoś dnia był hosting wyłączony aż przez kilka godzin i były wtedy trudności, żeby się tu dostać. Teraz na szczęście wszystko działa i mam nadzieję, że dalsze problemy z ich strony już występować nie będą Emoticon happy
lkomiksowa

lkomiksowa 3

Dodany dnia 2017-02-08 03:53:14

długo się czeka na akceptację komiksu?
Krylan

Krylan 3

AutorDodany dnia 2017-02-09 04:51:34

Lomcia, komiks już zaakceptowany. Jednak któreś z wymagań nie zostało spełnione i nie zamieściło poprawnie rozdziału/okładki, jeśli je dodałaś.

Możesz teraz to zmienić wchodząc w edycję swojego komiksu oraz klikając na jego stronie na przycisk "Dodaj nowy rozdział".

Gdy już wszystko będzie gotowe, rozdział komiksu pojawi się na stronie głównej oraz na listach.

Tutaj link do komiksu: https://inku.ovh/projects/12/kroniki-laosu
Mortus

Mortus 2

Dodany dnia 2017-04-10 17:38:08

Hmmm... Jeszcze jedna sprawa ode mnie. Jak dodam komentarz pod komiksem, to powinien się on od razu dodać, czy muszę czekać na akceptację? Bo chciałem napisać kilka słów pod komiksem "Tein", ale nic się nie stało. Na początku myślałem, że może coś źle kliknąłem, więc napisałem komentarz ponownie, ale dalej nic. Teraz się tak zastanawiam, czy po prostu komentarze nie działają, czy trzeba czekać na akceptację. Jeśli trzeba czekać, to przydałby się jakiś komunikat o tym informujący.
Krylan

Krylan 3

AutorDodany dnia 2017-04-10 23:11:23

Nie, nie ma żadnej akceptacji komentarzy. I sprawa jest dosyć dziwna, bo ostatnie komentarze były na stronie publikowane już po przeprowadzce – czyli działały. Ale rzeczywiście sam spróbowałem jakiś napisać i był problem.

Poprawiłem jednak kod i napisałem w sumie jego część na nowo. Teraz wysyłanie komentarzy działa i jest odpowiednio zabezpieczone.

I jak zwykle dziękuję za zgłoszenie problemu Emoticon happy
Mortus

Mortus 2

Dodany dnia 2017-04-11 08:01:37

O, faktycznie już działa. Dzięki Emoticon happy