Purina Satou

Ankieta

Krylan

Krylan 4

AutorDodany dnia 2018-06-21 12:55:04
Dzień dobry!

Przygotowujemy dla Was wiele nowych zmian na Inku, które mamy nadzieję, już niedługo się ukażą. Zanim się to jednak stanie, chcielibyśmy Was poprosić o wypełnienie bardzo krótkiej ankiety, składającej się z kilku pytań. Zależy nam na tym, aby w ankiecie wzięło udział jak najwięcej osób, dlatego prosimy o przekazanie informacji swoim znajomym (niekoniecznie muszą to być osoby, które rysują komiksy – mogą to być także osoby rysujące zwykłe obrazki lub/i czytające komiksy). Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie ankiety, dajcie znać w komentarzu.

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhFpvg7Iz_HB1CPHJrWpzheuC3HSfU1XZEZ2uJUegi8h77Ww/viewform?usp=sf_link
Mortus

Mortus 2

Dodany dnia 2018-06-22 20:20:43
Chciałbym tutaj zostawić taką moją małą uwagę. W ankiecie, na pytanie "Czy wziąłbyś udział w konkursie rysunkowym, gdyby nie było w nim przewidzianych nagród rzeczowych", do wyboru jest tylko "Tak" i "Nie". Przy tak sformułowanym pytaniu, zaznaczenie odpowiedzi "Nie" sugeruje, że "nie ma nagrody, to nie biorę udziału". Przydałaby się trzecia opcja w stylu "nie jestem zainteresowany bez względu na nagrodę", lub coś w tym stylu.
W moim przypadku właśnie tak to wygląda - nie miałbym czasu na konkurs, a nagroda lub jej brak tutaj nic nie zmienia. Tak tylko mówię :P
Krylan

Krylan 4

AutorDodany dnia 2018-06-23 19:14:16
Dzięki Mortus za uwagę. Rzeczywiście nie uwzględniłem tego, ale to dlatego, że bardziej mi zależy na sprawdzeniu zainteresowania takimi konkursami bez nagród. Dlatego chcę bardziej dostać informację, na ile wypełnionych ankiet zostanie przy tym pytaniu udzielona odpowiedź "tak".