Purina Satou

Nowe Inku

Krylan

Krylan 4

AutorDodany dnia 2018-07-19 12:55:21
Witajcie!

Od pewnego czasu pracowałem nad nową wersją Inku – głównym powodem zmian był przestarzały design, który, przez nowe funkcje dodawane przez lata, nie był wystarczająco dobry. Jest to największa zmiana, której uległ nie tylko wygląd strony, ale także logo. Wiele podstron w serwisie także zostało napisane na nowo, aby zapewnić lepszą przejrzystość i łatwiejsze wyszukiwanie informacji w serwisie.

Oto jedne z największych zmian:
:book: Wygląd profilu znacznie się zmienił. Od teraz wszystkie informacje o treściach użytkownika są pogrupowane w zakładkach, tak samo jak ustawienia. Podanie profilu na portalu deviantArt teraz nie tylko powoduje utworzenie linku w profilu użytkownika, ale także pokazuje galerię ostatnich obrazów bezpośrednio na Inku. Do tego, każdy użytkownik może zamieścić w profilu krótki opis (do 250 znaków).
:book: Górny panel został pozbawiony skrótów użytkownika – teraz jedynie można przez niego odczytać powiadomienia oraz przejść do profilu. Treści z pozostałych podstron zostały przeniesione na stronę główną, gdzie po zalogowaniu zastępują blok z powitaniem.
:book: Została dodana nowa podstrona "Wyzwania". Na niej będzie można znaleźć informacje o aktualnych oraz przeszłych wydarzeniach i konkursach na Inku.
:book: Została dodana nowa podstrona "O Inku". Na tej podstronie znajdziecie różne ciekawostki i informacje na temat strony, takie jak warianty logo, kolory których użyłem, czy galerię oficjalnych wersji maskotki strony – Puriny.

Nowa wersja strony została przetestowana, ale może się zdarzyć, że wystąpią nieoczekiwane problemy w działaniu strony. Chciałbym Was poprosić, abyście zgłosili każdą nieprawidłowość na adres mailowy Inku, lub poprzez formularz "Zgłoś błąd", który znajdziecie w stopce strony lub w zakładce "Kontakt".

Dziękuję także za Wasze wsparcie ^_^

Pozdrawiam,
Krylan
Mortus

Mortus 2

Dodany dnia 2018-07-24 20:16:29
O, super. Nowa wersja strony bardzo mi się podoba. Naprawdę, świetna robota ^_^ Bardzo fajny patent z tymi prackami z DeviantArta. Super sprawa. W ogóle praktycznie same zmiany na plus. Oby tak dalej!