Purina Satou

Czas powitać Purinę - maskotkę Inku!

Krylan

Krylan 4

AutorDodany dnia 2014-09-12 19:25:35
Witam ponownie.
Właśnie dziś postanowiłem wcielić w życie kilka mniejszych (a także i większych) zmian kosmetycznych. I właśnie to zrobiłem. Oprócz rozszerzonego paska w nagłówku i stopce zmieniłem także obraz w oknie powitalnym na stronie głównej.
Wiem, że ten poprzedni mógł trochę odstraszać i był amatorsko zrobiony, jednak od tamtego czasu się trochę zmieniło i pochwalić się mogę więszkymi możliwościami artystycznymi ^_^

W ten także sposób chciałbym zaprezentować Wam nową maskotkę strony - Purinę Satou
news/mascot.png
Ta mała i słodziutka dziewczynka będzie obserwowała postępy naszych rysowników przez najbliższe lata. Sama także lubi rysować, choć wychodzi jej to z różnym skutkiem :heart:

W najbliższym czasie czekają nas także inne zmiany. Panel logowania/użytkownika zostanie lekko odświeżony, aby dopasować go do nowego designu. Wiadomości do kilku rysowników zostaną przeze mnie wysłane jeszcze w tym tygodniu.

Życzę Wam miłego dnia i do zobaczenia przy następnej aktualce ^_^
아가씨

default avatar 1

Dodany dnia 2014-10-07 16:54:40
Dlaczego "Purina" -_-? Tak samo nazywa się firma, która produkuje chrupki dla mojego kota... (skojarzenie bezwarunkowe)No ale życzę, żeby ta Purina stała się o wiele sławniejsza ^_-
Czekam na więcej komiksów i update'ów!
Hatsurai

Hatsurai 2

Dodany dnia 2014-10-07 16:55:22
Purina jest super! C:

Można by nawet zorganizować konkurs na rysunek maskotki strony wśród rysowników publikujących tutaj swoje prace^^ Myślę, że fajnie byłoby zobaczyć Purinę w różnych stylach rysunkowych^^
Krylan

Krylan 4

AutorDodany dnia 2014-10-07 17:14:12
Dlaczego "Purina" -_-? Tak samo nazywa się firma, która produkuje chrupki dla mojego kota... (skojarzenie bezwarunkowe)

No tak... sam podczas wymyślania o tym pomyślałem, ale chciałem, żeby było bardziej skojarzenie z puddingiem (Puriii~). Chyba się nie udało... xD

A na kolejny update nie trzeba będzie długo czekać (tak przy okazji zauważyłem, że apostrofy się nie wyświetlają odpowiednio - będę to musiał naprawić).

Hatsurai, chciałbym, ale przy obecnej liczbie "zainteresowanych" uważam, że trochę za wcześnie na jakieś konkursy ^_^
Nozomi

Nozomi 1

Dodany dnia 2014-10-07 17:16:38
Można by nawet zorganizować konkurs na rysunek maskotki strony wśród rysowników publikujących tutaj swoje prace

Myślę, że to dobry pomysł, ale dałabym również taką możliwość nie tylko osobom publikującym tutaj swoje dzieła, ale także innym, które chciałyby się pochwalić swoimi umiejętnościami.
Hatsurai

Hatsurai 2

Dodany dnia 2014-10-07 17:36:07
Myślę, że to dobry pomysł, ale dałabym również taką możliwość nie tylko osobom publikującym tutaj swoje dzieła, ale także innym, które chciałyby się pochwalić swoimi umiejętnościami.


A gdyby tak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zorganizować konkurs na króciutki komiks o Purinie? Wtedy i tutejsi rysownicy byliby ukontentowani możliwością sprawdzenia się w małej rywalizacji a i osoby z zewnątrz miałyby okazję pokazać swoje umiejętności!^^
아가씨

default avatar 1

Dodany dnia 2014-10-07 18:10:27
Czy "czytelnik", który wziąłby udział w takim konkursie stałby się "rysownikiem" :D:D:D?
Hatsurai

Hatsurai 2

Dodany dnia 2014-10-07 18:13:20
Oczywiście, że tak! Daję głowę, że czytelnik, który narysowałby taki komiks w okamgnieniu przestałby być czytelnikiem i momentalnie przeistoczyłby się w rysownika^^