Purina Satou

Cześć wszystkim

Kamil komixiarz

default avatar 2

AutorDodany dnia 2020-06-21 04:12:52
Cześć, niedawno dołączyłem i chciałbym się przywitać
Meastren

Meastren 1

Dodany dnia 2020-06-21 13:12:29
Cześć, cześć :)
Kamil komixiarz

default avatar 2

AutorDodany dnia 2020-06-23 05:22:07
Widziałem twój komiks, jeszcze nie cały ale podoba mi się pomysł z rysowaniem na papierze
Meastren

Meastren 1

Dodany dnia 2020-06-23 22:54:29
Hahah, nie ukrywam, że powodem jest kompletne nieradzenie sobie z programami graficznymi. Przyznam, że teraz przez pół roku męczyłem się z Kritą i dalej nie ogarniam warstw.
Bardzo podobały mi się pastelowe tła w anime Owari no Seraph więc próbowałem coś na wzór tego wyprodukować :). Uważam też, że ręcznie pokolorowane kadry mają swój urok i wyglądają bardziej żywo niż wykonane w programie graficznym. Ładniej będzie jak określę, że teraz każdy używa programów graficznych więc tradycyjne rysowanie to szansa na wyróżnienie się :P.

Teraz robię reboot bo zmieniłem znów wygląd większości postaci, ponieważ nigdy nie mogę się zdecydować jak postać ma wyglądać i co chwilę zmieniam zdanie kto powinien być głównym bohaterem bo od tego zależy jak pierwsze rozdziały będą wyglądać.. Mam za dużo pomysłów i nie mogę się zdecydować kogo przedstawić na początku. Do tego chciałem lecieć schematem 'drama kończąca się jeszcze większą dramą' i trochę odleciałem po to by dodać więcej tragedii, że nie przemyślałem logicznego ciągu ze względu na brak planowania w przód, więc przyznam się, że za mocno się zakręciłem z Tristessem i Sophią, których teraz wywaliłem.
Co do twojego komiksu zajrzałem na te strony co są dostępne. Już zazdroszczę 'świecących się efektów' jak na str 8 XD. Zapowiada się super. Bardzo podoba mi się, że postaciami są potwory. Mój ulubiony design to ten co ma dwie głowy - Chima. Lubię fabuły typu szukanie czegoś/przygody więc będę na bieżąco sprawdzać czy są nowe rozdziały. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń :).
Kamil komixiarz

default avatar 2

AutorDodany dnia 2020-06-24 15:04:53
Fajnie że ci się podoba, ale Chima ma trzy głowy, dwie na karku i jedna wężowa na ogonie, papierowe komiksy widziałem tutaj dwa, mój też istnieje na papierze, ale był rysowany jakieś 5 lat temu i musiałem go odnowić bo stare rysunki mi się nie podobają i sceny walki muszą być dłuższe, muszę nad tym popracować, bo zawsze jak sobie wyobrażam te scenki to mi się cholernie podobają, ale jak są już narysowane to już tak nie za bardzo
lkomiksowa

lkomiksowa 5

Dodany dnia 2020-06-26 14:54:18
Witam. O zdrowie pytam!
Kamil komixiarz

default avatar 2

AutorDodany dnia 2020-06-27 08:51:49
Cześć, z twoich komiksów widziałem tylko Zaćmienie, nie czytałem całego, ale pomysł i fabuła dobre więcej napiszę w komentarzu
Ten_Smiertelny

Ten_Smiertelny 3

Dodany dnia 2020-09-16 14:43:37
Cześć! Wnioskując z poprzednich postów, jeśli tutaj się pojawię, to powiesz coś o moim komiksie ;)
Kamil komixiarz

default avatar 2

AutorDodany dnia 2020-10-08 01:25:18
No cześć, mam coś powiedzieć o twoim komiksie, nie ma sprawy, chociaż dla mnie to bardziej ilustrowana książka niż komiks, ale recenzję wolę napisać w komentarzu, oczywiście jak przeczytam wystarczająco dużo żeby ocenić, na razie powiem że zaczyna się nieźle, jak taka bajka, albo legenda.
Kamil komixiarz

default avatar 2

AutorDodany dnia 2020-10-09 21:44:11
a nie, czekaj, jednak to w stylu ilustrowanej książki to był tylko wstęp, a dalej jest normalny komiks z tekstami w chmurkach, dopiero teraz zobaczyłem właściwe strony