Komedia
Okruchy życia
Akcja
Fantasy
Romans
Szukaj
TOP 10
Dodaj Komiks

Purina Satou

Dodawanie kolejnych rozdziałów

Mortus

Mortus 2

AutorDodany dnia 2014-10-07 19:56:24

Witam,
Może tylko mi się wydaje, ale dodawanie nowych rozdziałów jest niejasne. O ile w "Dodaj Komiks" wszystko jest bardzo ładnie, jasno i przejrzyście opisane, o tyle dodawanie kolejnych rozdziałów już nie bardzo.
Dla przykładu, co jeśli rozdziały nie mają tytułów - nie wiem czy pole do wpisania tytułu musi być wypełnione, czy może zostać puste. Klikając "Dalej" nie wiem, czy rozdział powinien się dodać automatycznie, czy wysłałem pliki i całość czeka na akceptację, czy może coś zrobiłem źle.
Prosiłbym o:
- dodanie informacji, czy pole na tytuł rozdziału jest obowiązkowe
- wprowadzenie komunikatów po kliknięciu na "Dalej". Jeśli trzeba czekać na akceptację, to niech pojawi się stosowna informacja o tym - to samo w przypadku błędu (brak tytułu - jeśli jest konieczny, zły format plików itd.).
Krylan

Krylan 3

Dodany dnia 2014-10-07 22:08:54

Ajajaj... Mortus, dziękuję za poruszenie tej kwestii. W komentarzach pod jednym z newsów wyjaśniałem, że skrypt do dodawania komiksów został wyłączony, ponieważ ustawienia hostingu, z którego korzystam, nie pozwalały na przesyłanie większej ilości plików, a także miały ustawione ograniczenia na ich wielkość. To dlatego właśnie dodawanie nowych komiksów odbywa się poprzez wysłanie e-maila.

W trybie natychmiastowym wyłączę także skrypt przy dodawaniu kolejnych rozdziałów i zastąpię go podobną informacją jak przy dodawaniu komiksu. Po prostu nikt jeszcze nie dodawał samego rozdziału dla istniejącego już komiksu, dlatego tej podstrony do tej pory nie zmieniłem...

Jeszcze raz dziękuję za zwrócenie na to uwagi, oraz przepraszam za sprawiony problem.

Nazwa rozdziału nie jest wymagana Emoticon happy
Mortus

Mortus 2

AutorDodany dnia 2014-10-07 23:21:16

Fakt, czytałem ten news, ale o ile się nie mylę była tam tylko informacja o dodawaniu nowych komiksów, a nie rozdziałów. Stąd ten mój problem. W każdym razie dziękuję za poprawienie tego.

Jeszcze taka jedna drobna sprawa. Dałoby się dodać do tagów "tajemnica"? Akurat brakuje mi tego tagu Emoticon happy
Krylan

Krylan 3

Dodany dnia 2014-10-08 19:30:52

Nie ma problemu, wymienione tagi są w zasadzie tylko przykładowe (wiem, tutaj było jasno napisane, że te są "dostępne") dlatego można wpisać praktycznie każdy tag - już zmieniłem tekst na tamtej podstronie. Chodzi też o to, żeby zbytnio nie przesadzać.

Tag tajemnica został też dodany do Twojego komiksu (bo podejrzewam, że tego potrzebowałeś) Emoticon happy
Mortus

Mortus 2

AutorDodany dnia 2014-10-08 22:42:44

Tak, właśnie chciałem dodać ten tag do mojego komiksu. Wielkie dzięki Emoticon happy