Purina Satou

Październikowe zmiany

Krylan

Krylan 4

AutorDodany dnia 2014-10-09 22:04:45
Witam. Od początku obecnego miesiąca, czyli października, na stronie zaczęły pojawiać się znaczące zmiany i dodatki. Jednym z nich jest zmieniony blok "najnowsze rozdziały" w lewym menu.

news/actual2.png

Natomiast największym "milowym krokiem" w obecnej aktualizacji został nowoutworzony fanpage na portalu Facebook, do którego odnośnik znajdziecie w lewym menu.
Oprócz tego:
:book: Zostały zmienione ikony w górnym menu oraz domyślne avatary użytkownika - podziękowania dla użytkownika Hatsurai, który zrobił ich lepszą wersję.
:book: Dodanie nowego znacznika do forumowych postów - pozwala on na podlinkowanie filmów z portalu Youtube.
:book: Opcje w panelu użytkownika zyskały swoje podpisy.

Nie zaprzestajemy jednak na samych "technicznych" aktualnościach - do naszej bazy komiksów dołączyły nowe dzieła:
:book: Karitoriki (w chwili obecnej już dwa rozdziały) autorstwa użytkownika Mortus
:book: Di@ry Ny@@ autorstwa użytkownika Azuma

W najbliższym czasie planujemy usprawnić system osiągnięć oraz zaktualizować pozostałe ikony na stronie. Mam zamiar także przeprowadzić zmiany kosmetyczne w panelu, a także w profilu, użytkownika.

Dziękuję wszystkim za wciąż napływające wsparcie dla projektu oraz za Wasze komentarze ^_^
Hatsurai

Hatsurai 2

Dodany dnia 2014-10-11 17:13:18
Fajnie, że strona zaczyna żyć c: Jeśli chodzi o sprawy techniczne to strasznie podobają mi się wyświetlane dymki z informacjami kiedy wskazuje się kursorem ikonkę; bardzo dobrze wpisują się w konwencję strony. Od strony artystycznej bardzo mnie cieszy, że Azuma i Mortus zechcieli podzielić się swoją twórczością c: Mam nadzieję, że już niebawem będziemy mogli podziwiać większą ilość tak dobrych komiksów jak "Karitoriki" czy "Diary Nyaa"^_^